Repriza finala US opena u završnici Pariza!

Ruski teniser Danil Medvedev braniće titulu na masters turniru u Parizu, pošto je lakše nego što je bilo očekivano savladao Nemca Aleksandera Zvereva u polufinalu. Bilo je 2-0, po setovima 6-2 6-2.

Na ovaj način obezbedio je reprizu finala ovogodišnjeg US Opena, kada je bio bolji od Novaka Đokovića, sprečivši ga u nameri da osvoji godišnji slem.

Drugi teniser sveta meč je završio za samo 80 minuta. U prvom setu je nakon 2-2, sa 4 uzastopna gema Rus osvojio prvi set.

U drugom setu je još ranije, pri rezultatu 1-1 prvi pu brejknuo protivnika, a do kraja seta, samim tim i meča, još jednom mu je oduzeo servis, za ubedljiv trijumf.

Zvezda iz Vojvodine dovodi sina čuvenog reprezentativca Srbije?!

Mladi fudbaler Lazar Jovanović mogao bi da napusti Vojvodinu i pređe u redove Crvene zvezde, navodi "Sport Klub". Navodno su...