Serija A: Juventus srušio Fiorentinu u nadoknadi, srpski reprezentativac isključen! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa savladali su na svom stadionu ekipu Fiorentine minimalnim rezultatom 1:0, u okviru 12. kola Serije A.

U prvom poluvremenu snage su bile prilično izjednačene, a mreže su mirovale.

U drugom poluvremenu, srpski reprezentativac Nikola Milenković dobio je najpre u 66. minutu žuti karton, a onda sedam minuta kasnije i drugu javnu opomenu odnosno crveni karton. Odolevali su gosti Juventusu sa igračem manje, a jednom je udarac Kjeze zaustavila prečka. Ipak, u nadoknadi vremena Kuadrado je uspeo da postigne pogodak nakon sjajnog solo prodora i donese Juventusu tri boda. Tako je prekinuo niz “Stare dame” od tri meča bez pobede.

Dobru partiju pružio je i srpski reprezentativac Dušan Vlahović, ali nije uspeo danas da spase svoj tim.

Juventus je nakon ovog kola na osmom mestu sa 18 bodova. Isti broj bodova ima i Fiorentina i za dlaku bolju gol razliku, pa su na poziciji iznad ekipe iz Torina.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...