Siti osvojio Old Traford (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su u mančesterskom derbiju Junajted na Old Trafordu, u okviru 11. kola Premijer lige, sa 2-0.

Ono što je posebno razočaravajuće za domaće navijače jeste da je Siti uspostavio potpunu inicijativu na ovoj utakmici, kao i da je uputio daleko veći broj šuteva (16-5)

Već u 7. minutu usledio je šok na Old Trafordu, kada je Erik Baili, želeći da očisti ispred svog gola nakon centaršuta Žoao Kansela, postigao autogol.

Na samom kraju prvog poluvremena, ponovo posle centaršuta Kansela, bilo je 0-2. Ovog puta je strelac bio Bernardo Silva, koji je iskoristio lošu reakciju odbrane Junajteda.

Čak ni u situaciji kada je imao dva gola zaostatka, Junajted nije uspeo da preuzme inicijativu i bude agresivniji ni u drugom poluvremenu, tako da je rezultat ostao nepromenjen.

Nakon tek započetog 11. kola, Siti je drugi na tabeli, dok je njegov gradski rival na 5. mestu.

Ten Hag: ” Izvinite , ja sam gledao drugačiju utakmicu”

Fudbaleri Mančester Junajted su na svom terenu dočekali poslednjeplasirani Šefild junajted i slavili su rezultatom 4:2 (1:1). Slavni klub je dva puta gubio u...