PREMIJER LIGA: Arsenal ne staje, Konte debitovao (VIDEO)

U nedeljnim popodnevnim mečevima u Premijer ligi odigrane su tri utakmice i viđenos je isto toliko golova.

Arsenal je kao domaćin savladao Votford 1:0 i ovo mu je bio treće vezani trijumf. Jedini strelac bio je Smit Rou u drugom delu igre, a Obamejang je u prvom poluvremenu promašio jedanesterac. Tim iz Londona je sada peti na tabeli.

Totenhem je odigrao meč bez golova protiv Evertona na Gudisonu, a na klupi “pevaca” prvi put u Premijer ligi bio je Antonio Konte.

U trećem meču nedeljnog popodneva Lids i Lester su podelili bodove. Bilo je 1:1, a sve je rešeno u dva minuta prvog poluvremena. Sjajni Rafinja je u 26. doveo Lids u vođstvo, a samo dva minuta kasnije ispostavilo se konačan skor postavio je Barns.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...