Serija A: Poraz Rome nakon više preokreta

Fudbaleri Rome poraženi su od Venecije u okviru 12. kola italijanske Serije, kao gosti, A rezultatom 3-2.

Već u trećem minutu radost domaćim navijačima doneo je Matija Kaldara, koji je nakon centaršuta izborio sebi prostor za šut i dove svoj tim u prednost.

Kada se činilo da će domaći zadovoljni otići na odmor, usledio je šok u vidu dva gola Rome na samom kraju poluvremena.

Prvo je Šomurodov izjednačlio, tako što je odbijenu loptu koja je dospela do njega poslao u gol, a zatim i u drugom minutu nadoknade Abraham doneo prednost Vučici.

Domaći fudbaleri su ipak bili rešeni da ne razočaraju svoje navijače. U 65. minutu je Matija Arama je iz penala doneo izjednačenje, nakon što je pre toga Kristante napravio faul u šesnaestercu.

Gol za pobedu Venecije postigao je David Okereke u 74. minutu utakmice, nakon što je reši situaciju jedan na jedan sa golmanom gostiju.

Posle nepunog 12. kola, Roma je na 5. mestu tabele, do je Venecija na 14.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...