SERIJA A: Siniša slavio na Marasiju, Udineze bolji u goleadi (VIDEO)

U popodnevnim mečevima Serije A, fudbaleri Bolonje su i treći put zaredom rezultatom 1:2 slavili u Đenovi protiv Sampdorije.

Posle prvog poluvremena koji je protekao bez golova, drugo je počelo vođstvom gostiju, odnosno golom Svanberga u drugom minutu nastavka.

Domaćin je krenuo po izjednačenje i posle prekida u 77. minutu Tornsbi je izjednačio, da bi Bolonja samo minut kasnije ponovo vratila vođstvo preko Arnautovića.

Posle ovog meča Bolonja ima 18 bodova, dok je Sampdorija u zoni ispadanja sa 9.

U drugom meču u Udinama domaćin Udineze je pobedio Sasuolo 3:2.

Viđenu sa čak dva preokreta. prvo je Udineze poveo preko Delofeua, da bi Berardi i Fratezi okrenuli na 1-2. Domaćin je u 39. minutu, autogolom Fratezija izjednačio na 2-2, što je bio rezultat prvog dela.

Pobednički gol za Udineze je postigao Beto u 51. minutu.

Posle ovog kola i Udineze i Sasuolo imaju po 14 bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...