Dragović posle pobedonosnog gola: Mogu da igram i napadača

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su sinoć na gostovanju ekipu Vojvodine rezultatom 2:1 Pobedonosni pogodak za Zvezdu postigao je Dragović.

On je izneo svoje utiske posle utakmice

-Dosta teška utakmica za nas, primili smo gol, mojom greškom, pa smo dosta nervozno završili poluvreme jer smo znali da ako izgubimo ispadamo iz trke za titulu. Na poluvremenu smo se u svlačionici dogovorili da ćemo dati sve od sebe da okrenemo rezultat i pobedimo i hvala Bogu pogledao nas je i preokrenuli smo, rekao je Dragović za sajt kluba

Sjajni defanzivac Aleksandar Dragović rekao je da mu nije problem da igra i napadača kada je bitno.

Znali smo koliko je teška utakmica pred nama i koliko nam ova pobeda znači. Hteo sam da odem kod navijača da proslavim pogodak, ali Srnić mi je rekao da postižem gol, pa sam morao sa njim i da ga proslavim. Rekao sam već da sam spreman i da igram napadača ako je to potrebno, tako da mi nije problem i da postignem gol kada je to bitno. Bog gleda sve dobro što radim, pa mi na ovakve načine vraća za moj trud, zaključio je Dragović.