Ovo će zanimati Grobare: Kakve reči trenera Andore za Partizan

Partizan je izgubio od Andore rezultatom 61:60, i to je bio prvi poraz za crno-bele u ovoj sezoni. U neizvesnoj završnici Aleksa Avramović je promašio šut sa pola terena za pobedu.

Trener Andore, Ibon Navaro rekao je da je zadovoljan igrom svoje ekipe

– Imali smo veoma dobar pristup trećoj četvrtini. Naša odbrana je bila odlična, kontrolisali smo izgubljene lopte, a počeli smo da igramo ranije nego u prvom poluvremenu. Uradili smo tačno ono što smo želeli. U četvrtoj četvrtini energija nam je bila manja i nismo znali kako da radimo stvari lako, morali smo ovako da pobedimo.

Potom se osvrnuo da je ovo velika pobeda za klub, protiv jednog od najvećih favorita i najboljeg evropskog trenera.

To je prestižna pobeda za klub, tim, državu, ali nemamo previše vremena da uživamo u njoj. Partizan je jedan od najboljih timova, sa najboljim trenerom u Evropi, i jedan je od favorita za osvajanje Evrokupa pored Lokomotive, Valensije, Virtusa… Zato kažem da je to veoma prestižna pobeda. Imali smo za rivale igrače koji će igrati u NBA i verovatno najboljeg trenera u istoriji Evrolige – rekao je Navaro.