Petarda Severne Makedonije u Jermeniji (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Severne Makedonije savladala je ubedljivo Jermeniju kao gost, u J grupi kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru, sa 5-0.

Iako je imala samo jedan šut više, i izjednačen posed lopte, većina šuteva fudbalera Severne Makedonije završilo je u okviru gola (6/8), a veći deo njih su bili i pogoci.

Na poluvremenu su naši susedi već vodili 2-0, golovima Trajkovskog u 22. i Bardija u 36. minutu.

U drugom poluvremenu su čak imali i nešto veću inicijativu, a posledica toga su nova tri gola. Bardi je postigao svoj drugi gol u 66. minutu, a u poslednjim trenucima utakmice kompletirao het-trik. U međuvremenu je Ristovski povisio na 4-0 u 79. minutu.

Severna Makedonija je sada druga na tabeli, sa 15 bodova, dva više, ali i utakmicom više od reprezentacije Rumunije, dok je Jermenija na 4. poziciji sa tri boda manje od današnjeg protivnika.

Čović: Partizan i Zvezda treba da pričaju, Ostoja i ja više nikada

Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović tokom gostovanja na sport Klubu i podkastu "Večiti" je istakao da je u...