RADONJIĆ I KALINIĆ JASNI: Pokazali smo, da smo čvrsta ekipa

Košarkaši Crvene zvezde, pobedili su francuski Asvel (73:67), i zabeležili četvrtu pobedu u devet kola Evrolige.

Crveno beli su imali i 17 poena prednosti, ali su dozvolili, da se uđe u penal završnicu.

Bili su prisebniji, i ostvarili veliki trijumf.

U tom meču, briljirao je Nikola Kalinić sa 22 poena.

Nakon utakmice, on je govorio o svojim utiscima:

Osećaj je sjajan. Posle dobrog starta utakmice, malo smo upali u probleme. Asvel nema slučajno šest pobeda u Evroligi, mi smo pokazali da smo čvrsta ekipa. Čestitam mojim saigračima na borbi. Sledi nam važan meč u ABA ligi, a onda se pripremamo za duplo kolo.

Trener Dejan Radonjić, takođe je bio zadovoljan pobedom:

Kao što sam naglasio na poluvremenu, morali smo da igramo kao u prvoj četvrtini. Malo smo izgubili kontrolu nad mečom svojim greškama, ali na kraju najbitnija je pobeda. – rekao je on.

Crveno bele, u osmom kolu ABA lige, očekuje večiti derbi sa Partizanom.

Potom ih očekuje duplo kolo Evrolige, protiv Baskonje i Reala, u Španiji.

Lazović efektnim golom otežao situaciju Atalanti (VIDEO)

Fudbaleri Atalante i Verone remizirali su u Bergamu u sklopu 32. kola Serije A, pošto je duel završen rezultatom...