Rusija razbila Kipar (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Rusije savladala je ubedljivo Kipar na Gazprom Areni u Sankt Peterburgu, u okviru grupe H kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, rezultatom 6-0.

Rusija je bila potpuno dominantna na ovoj utakmici, sa 23 upućena šuta ka golu, naspram samo 6 protivnika.

Poveli su golom Erohina već u 4. minutu, što se ispostavilo i kao krajnji rezultat prvog dela igre. U drugom poluvremenu su golovi padali kao na traci. U roku od samo dva minuta, Smolov i Mostovoj su u 56. minutu povisili na 3-0. Već 6 minuta kasnije Sutomin je postigao 4. gol za domaćina.

Za potpuni debakl Kipra pobrinuli su se Zabolotni u 82. i Erohin svojim drugim golom, u 87. minutu.

Rusija se ovom pobedom učvrstila na prvoj poziciji sa 22 boda, dok je Kipar poslednji sa samo 6.

NASTAVLJA USPEŠNU LOZU: Srpska stonoteniserka nakon senzacije na korak od Olimpijskih igara!

Srpska stonoteniserka Izabela Lupulesku nalazi se na korak od plasmana na Olimpijske igre koje će se ove godine održati...