KAKAV KIKS ORLIĆA: Za četiri minuta ispustili dva gola prednosti protiv Albanaca!

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije, igrači do 19 godina, remizirala je sa vršnjacima iz Albanije u 2. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Inače, Albanija je domaćin ovog turnira.

Utakmicu je obeležio neverovatan pad naših, koji su do 84. minuta vodili sa 2-0, a onda su za samo 4 minuta ispustili stečenu prednost..

Srbija je povela golom Nikole Mituljkića u završnici prvog poluvremena, a prednost je udvostručio Marko Lazetić u 77. minutu.

Kada se činilo da će naši utakmicu privesti kraju, usledio je šok. Henrik Nerguti je 84. minutu smanjio na 2-1, a za izjednačenje Špendi 4 minuta kasnije.

Posle dve odigrane utakmice, Orlići su na 2. mestu tabele sa 4 boda, dva manje od maksimalnih Francuza. Albanija je na trećem, pretposlednjem mestu, sa jednim bodom, osvojenim na ovoj utakmici.

NEĆE SKORO NA TEREN: Sad i Englezi optužuju Tonalija!

Sandro Tonali je dobio kaznu od strane italijanskih vlasti od 10 meseci zbog skandala sa onlajn klađenjem. Kazna je trebala...