Partizan potopio Radnički na Banjici

Vaterpolisti Partizana savladali su aktuelnog prvaka države Radnički iz Kragujevca sa 13:11 (4:3, 4:2, 3:2, 2:4).

Viđena je velika borba u ovom meču. Crno-beli su poveli sa 3:0, ali su Kragjuevčani izjednačili, međutim Partizan je prvu četvrtinu završio sa prednošću od tri gola razlike.

Na startu treće četvrtine Partizan je napravio najveću razliku i poveo sa četiri gola razlike. Viđena je ogromna borba i u nastavku ali je beogradski tim skoristio penal i odneo pobedu u ovoj utakmici. Najefikasniji igrač bio je Stefan Mitrović sa četiri postignuta gola za Partizan, dok su po tri postigli Vico i Radulović za Radnički.