Kapiten oduševljen Piksijem: Od kad je došao mister, vratio se osmeh

Orlovi idu u Katar. Srbija je pobedila u Portugaliji i kao prva u grupi odlazi direktno na Svetsko prvenstvo.

Dušan Tadić kapiten Srbije je među najzaslužnijima za ogroman uspeh reprezentacije

-Hvala na lepim rečima, puno je emocija, svi su srećni i zadovoljni. Od kad je došao mister Stojković vratio se osmeh. Igramo lep fudbal, to smo i pokazali i danas. Da možemo da dođemo u Portugal da dominiramo i pobedimo. Svako ko nosi ovaj grb i ko je državaljanin zemlje treba da bude srećan i ponosan, izjavio je Tadić

Na stadionu Benfike Portugal je poveo u drugom minutu golom Renata Sančesa, a izjednačio je Dušan Tadić u 33. minutu. Pobedonosni gol postigao je Aleksandar Mitrović u 90. minutu.

-Loše smo krenuli ali nije nas to sputalo, pričali smo ako se takav scenario desi, da probamo da budemo mirni, da guramo  loptu jer sa većim posedom lopte možemo da ugrozimo Portugal i da ih nadigramo, tako je i bilo. Velika pobeda, naveo je Tadić.

Kapiten će po drugi put u karijeri igrati na Svetskom prvenstvu

-Srećan i zadovoljan zbog toga, Srbija mora da ide u kontinuitetu na evropska i svetska prvenstva. Nadam se da će mister Stojković ostati dugo i da će Srbija stalno da ide na velika takmičenja, rekao je Tadić.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...