Holanđani na Mundijalu, Turska preko Crne Gore do baraža

U okviru grupe G, fudbaleri Holandije plasirali su se na Svetsko prvenstvo u Kataru. Oni su večeras savladali selekciju Norveške sa 2:0. Strelac prvog gola u 84. minutu bio je Bergvajn, dok je sedam minuta kasnije konačan rezultat postavio Depaj.

U baražu će igrati reprezentacija Turske koja je bila bolja od Crne Gore sa 2:1. Bećiraj je doveo Crnogorce u prednost, Akturkoglu je izjednačio u 22. minutu, a Kokču je postavio konačan rezultat u 60.minutu.

Što se tiče grupe D, Francuska se još ranije plasirala na Mundijal, a večeras je savladala Finsku u gostima rezultatom 2:0. Benzema je postigao prvi pogodak u 66. minutu, da bi konačan rezultat postavio Mbape. Ukrajina je bila bolja od reprezentacije Bosne i Hercegovine i tako se plasirala na Mundijal. Prvi strelac na ovom meču bio je Zinčenko, a konačnih 2:0 postavio je Dovbik.

U grupi E, Vels je odigrao nerešeno protiv Belgije, bilo je 1:1, dok je Češka savladala Estoniju rezultatom 2:0.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...