Nakon uzbudljive završnice Turk Telekom bolji od Lokomotive iz Kubanja

U okviru petog kola A grupe Evrokupa košarkaši Turk Telekoma pobedili su Lokomotivu iz Kubanja rezultatom 88:85 (24:17, 23:22, 19:21, 22:25).

Turk Telekom je dobro otvorio utakmicu i pogocima sa distance napravio razliku posle prvih 10 minuta. U drugoj četvrtini vodila se ujednačena borba. U trećoj četvrtini domaći su napravili seriju od 9:0, ali ni gosti se nisu predavali i u jednom trenutku smanjili prednost na samo četiri koša.

Do kraja ovog perioda bilo je +6 za domaće, ali je Lokomotiva nagovestila dramu u poslednjoj četvrtini. Domaći su ipak na kraju izašli kao pobednici i odneli pobedu rezultaton 88:85.

Pobednički tim je predvodio Harison sa 28 poena, dok je Klemons upisao 18, Elis 11, a Perez i Enis po 10, dok je Perez ostvario i dabl-dabl učinak upisavši 11 asistencija.

U ekipi Lokomotive Motli je postigao 25 poena, dok je Mekolum upisao 17, Vilijams 12 uz 10 skokova.

Dogovoreno: Bahar popustio, Zvezda uštedela!

Kako prenose mediji u Izraelu, Crvena zvezda je postigla dogovor sa bivšim trenerom Barakom Baharom oko isplata primanja. On je...