Bravo momci! Futsal reprezentacija Srbije se plasirala na EP

Futsal reprezentacija Srbije plasirala se na Evropsko prvenstvo koje će se igrati u Holandiji.

Srpski tim je danas savladao selekciju Belorusije rezultatom 3:2. U prvom meču u Kragujevcu naši su slavili 3:1 i ukupnim rezultatom 6:3 dobio je ovaj dvomeč sa Belorusima.

Naši su od starta bili bolji, prvi gol na meču postigao je Dragan Tomić u 12. minutu, samo pet minuta kasnije fantastičan gol dao je Nemanja Momčilović. Treći gol za srpski tim postigao je Rakić i rešio sve dileme oko odlaska na Evropsko prvenstvo. Za Belorusiju utešni gol postigao je Seljuka. U samom finišu meča, domaći su uspeli da dodatno ublaže poraz preciznim udarcem Krikuna za 3:2.

Srbija će se na Evropskom prvenstvu takmičiti u grupi sa Holandijom, Ukrajinom i Portugalijom.

Pokuševski se “pohvalio” svojim urnebesnim izvođenjem auta na kraju NBA sezone, pa otkrio da li će igrati za reprezentaciju (VIDEO)

Srpski košarkaš Aleksej Pokuševski na velika vrata je ušao u NBA ligu kao visokopozicionirani pik na Draftu, kada ga...