ČEKA NOVAKA: Medvedev prvi finalista završnog mastersa

Drugi teniser sveta Rus Danil Medvede slavio je u prvom polufinalu završnog mastersa sezone u Torinu protiv Norvežanina Kaspera Ruda sa 6-4 6-2.

Ruski teniser će odmoran sačekati finalni duel protiv pobednika meča između Novaka Đokovića i Aleksandera Zvereva, jer je polufinalni susret rešio za samo sat i 18 minuta.

U prvom setu Medvedev je brejknuo Norvežanina u trećem gemu, što se ispostavilo kao ključna prednost, jer je, osim malih problema u narednom gemu, sigurno sačuvao svoj servis do kraja seta.

U drugom je, kod rezultata 2-2, šampion US opena i aktuelni osvajač završnog mastersa iskoristio treću brejk loptu, a do kraja je još jednom oduzeo servis svom protivniku i nije mu dozvolio da više osvoji nijedan gem.

Partizanu preti žestoka kazna zbog protesta na derbiju!

Fudbalskom klubu Partizan preti oštra kazna zbog kašnjena početka meča sa Crvenom zvezdom u Kupu Srbije. Disciplinska i etička komisija...