PL: Čelsi protutnjao Lesterom (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija lako su kao gosti savladali Lester, u 12. kolu engleske Premijer lige, rezultatom 3-0.

Čelsi je imao apsolutnu inicijativu i čak 12 šuteva ka golu više (16-4), a utakmica je rešena praktično u ranoj fazi.

Već u 14. minutu londonski tim je u vođstvo doveo Ridiger, a u 28. je prednost duplirao Kante, na asistenciju Džejmsa, što će se ispostaviti i kao konačan rezultat poluvremena.

U drugom delu igre se stvari nisu mnogo promenile. Iako je Lester počeo da igra agresivnije, Pulišić je u 71. minutu postigao novi gol za konačnih 3-0 za Čelsi.

Čelsi je trenutno prvi na tabeli sa 29 osvojenih bodova, do je Lester na 13. mestu sa 15 bodova.