PL: Debakl Junajteda! Džerard debitovao pobedom (VIDEO)

Mnačester Junajted još jednom je ove sezone razočarao svoje navijače. Ovog puta porazom na gostovanju Votfordu od čak 4-1.

Već na kraju prvog poluvremena jedan od poslednjeplasiranih timova na tabeli vodio je sa 2-0, golovima Kinga u 28. i Sara u 44. minutu.

Ubrzo nakon starta drugog dela igre, u 50. minutu Van de Bek je, na asistenciju Kristijana Ronalda, smanjio na 2-1.

Ali, umesto da iskoristi nalet, ovo će se ispostaviti tek kao utešni gol. Posebno je frustrirajuće što je preostala dva gola Junajted primio u nadoknadi vremena, kada su precizni bili Pedro i Denis.

Mančester je, nakon nekompletnog 12. kola, 7. na tabeli sa 17 poena, 12 manje od vodećeg Čelsija, dok je Votford tek 16. sa13 bodova.

Stiven Džerard dobro je otpočeo svoj mandat na klupi Aston Vile, pobedom nad Brajtonom na Vila parku, 2-0.

Utakmica je rešena tek u poslednjem delu, jer su oba gola postignuta u poslednih 10 minuta. Strelci su bili Oli Votkins nakon kontre u 84. minutu, i Tajron Mings u 89. nakon što je odbijenu loptu smestio u mrežu gostiju.

Brajton je trenutno na 8. mestu Premijer lige, do je Aston Vila na 15, ali im je dobro krenulo sa Džerardom u ulozi trenera.