Serija A: Atalanta petardom dobila Speciju (VIDEO)

Fudbaleri Atalante ubedljivo su na svom terenu, u 13. kolu Serije A, savladali Speciju, rezultatom 5-2.

Iako Atalanta nije imala značajniju inicijativu na ovoj utakmici, uputila je veći broj šuteva, od kojih su čak 5 završila u mreži.

Mbala Nzolaje šokirao domaće navijače već u 11. minutu, kada je odbijenu loptu smestio u mrežu golmana Musoa. Ipak, golovima Duvana Zapate sa penala u 38. i Marija Pašalića u dva navrata, 18. i 41, domaći su preokrenuli rezultat u svoju korist.

Kada se utakmica bližila kraju, Lus Murijel je povisio na 4-1 u 83, a Ruslan Malinovski na 5-1 u 89. miutu. Nzola je svojim drugim golom u prvom minutu nadoknade samo umanjio ubedljivu pobedu domaćeg tima.

Atalanta je trenutno na 4. mestu sa 25 sakupljenih bodova, dok je Specija na 16. mestu sa 11. Većina utakmica ovog kola tek treba da se odigra.

PL: Liverpul pregazio Totehnem

U poslednjem meču nedeljnog programa Premijer lige, Liverpul je na Enfildu pobedio Totenhem 4:2. Odličan nastup ekipe Jirgena Klopa je...