Partizan ubedljiv protiv Vojvodine u Humskoj!

Fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu rezultatom 4:1 u okviru 17. kola Superlige Srbije.

Ekipa Vojvodine se branila u većem delu utakmice, a peh im se dogodio kada je u 33. minutu zbog povrede teren morao da napusti Dušan Stevanović umesto kojeg je ušao Boris Kopitović.

Danilo Pantić je u 35. minutu doveo crno-bele u vođstvo. U 42. minutu Kvinsi Menig uvećao je vođstvo Partizana na 2:0 solo akcijom.  U 48. minutu je Veljko Simić na asistenciju Nemanje Čovića postigao gol za goste.

Novu prednost od dva gola Partizanu je doneo Rikardo Gomeš, dok je u 72. minutu Jojić postigao izuzetno lep pogodak levom nogom.

Partizan je ovom pobedom odmakao Crvenoj zvezdi na šest bodova prednosti uz utakmicu više, dok je Vojvodina ovim porazom ostala ne petom mestu.

LŠ: Tenerife prvi finalista!

U prvom polufinalu F4 Lige šampiona, koji se igra u Beogradu, u kojem su se sastali Tenerife i Peristeri,...