Prva pobeda Kontea na klupi Totenhema: Pogledajte kako je proslavio (VIDEO)

Fudbaleri Totenhema u ovkiru 12.kola Premijer lige savladali su Lids rezultatom 2:1.

Poveo je Lids u 44. minutu, kada je strelac bio Danijel Džejms. U dugom delu Totenhem je krenu da pritiska, pretili su Kejn i Son, ali su do poravnanja su stigli preko Hojbjerga, u 58. minutu. Do preokreta Totenhem je stigao u 69. minutu. Dajer je iz slobodnog udarca pogodio stativu, na loptu natrčavanja Reguilon koji matira golmana.

Antonio Konte je svoj šou počeo pri kraju utakmice. Nekoliko minuta pre kraja počeo je da podiže navijače i traži njihovu podršku, a onda nakon poslednjeg sudijskog zvižduka u svom stilu je proslavio prvu pobedu na klupi Totenhema.