Real Madrid ubedljiv protiv Granade za prvo mesto na tabeli

U okviru 14. kola La Lige fudbaleri Reala savladali su Granadurezultatom 3:1.

Real je od samog starta bio bolji i već u 19. minutu Asensio je iskoristio asistenciju Tonija Krosa, da bi i u 25. minutu pronašao Naća za 0:2.

Luis Suarez je postigao u 34. minutu gol za Granadu, međutim u 56. minutu Real je postigao treći  gol, Modrić je proigrao Vinisijusa.

Konačan rezultat utakmice postavio je u 76. minutu, Ferlan Mendi koji je pogodio za 1:4. Srpski fudbaler Luka Jović ušao je u igru pošto je zamenio Benzemu u 80. minutu.

Real Madrid je privremeno preuzeo prvo mesto na tabeli sa 30 bodova, dva više od Real Sosijeda koji večeras dočekuje ekipu Valensije.

SERIJA A: Juve izvukao živu glavu na Sardiniji, Vlahović strelac prelepo gola! (VIDEO)

U drugom meču 33. kola Serije A, Kaljari i Juventus su odigrali 2:2. Ponovo je tim iz Torina odigrao slab...