Kristijano Ronaldo se javno obratio bivšem menadžeru (FOTO)

Jedan od najboljih fudbalera svih vremena Kristijano Ronaldo poželeo je sve najbolje u nastavku karijere svom bivšem menadžeru Oleu Gunaru Solskjeru.

Norveški trener je u nedelju dobio otkaz na ‘Old Trafordu’, posle mnogo slabih utakmica i teškog poraza od Votforda sa 4:1.

Putem Tvitera, Solsjkjeru se javno obratio i Kristijano Ronaldo:

-Bio je napadač kada sam prvi put došao na Old Traford. Bio je trener kada sam se vratio u Mančester junajted. Ole je, pre svega, izvanredno ljudsko biće. Želim mu sve najbolje u nastavku života.Srećno, prijatelju! Ti to zaslužuješ“.

Za Junajted, Ronaldo je ove sezone odigrao 13 utakmica i postigao je devet golova.

HOĆE LI IGRATI VEČERAS: Zek Ledej odradio trening sa ekipom

Šampion ABA lige Partizan, večeras igra veoma važnu utakmicu u Evroligi, a protivnik mu je Olimpijakos. Meč je na programu...