SUPERLIGA: Čukarički se spasio poraza u zadnji čas

U prvom meču 17. kola Superlige Srbije na Banovom Brdu posle mnogo drame Čukarički i Novi Pazar su remizirali 1:1.

Gosti su poveli u 37. minutu meča preko Nikole Vlajkovića koji je sa 30 metara postigao sjajn gol.

Čukarički je pokušavao da izjednači i kada se činilo da će Pazarci odneti tri boda, desila se situacija u 86. minutu kada je Filipa Plavšića lopta pogodila u ruku. Posle pregledavanja VAR snimka utvrđeno je da je odluka sudije opravdana što je pokazao na penal, tako da je Stefan Čolović poravnao rezultat.

Posle ovog kola Čukarički na trećem mestu ima 28 bodova, dok je Novi Pazar ostao na dnu tabele sa 12.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...