LIGA ŠAMPIONA: Ajaks nastavlja da melje, Haler ponovo zvezda večeri (VIDEO)

Fudbaleri Ajaksa su nastavili sa sjajnim partijama u grupnoj fazi Lige šampiona pošto su i u petoj utakmici slavili – ovog puta protiv Bešiktaša u Istanbulu 1:2 (1:0).

Poveo je domaćin preko Gezala u 22. minutu sa penala i to je bio rezultat posle prvog dela.

U drugom delu u igru Ajaksa ušao je Sebastijan Haler koji zameni Taljifika. Nije se dugo čekalo da zablista i u 54. minutu je poravnao rezultat, da bi 15 minuta kasnije i preokrenuo.

Ajaks ima 15 bodova na čelu tabele, Borusija Dortmund i Sporting imaju po 6 i meč manje, dok Bešiktaš je na dnu bez bodova.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...