Regionalna liga: Novi Beograd potopio zagrebačku Mladost

U okviru drugog kola Regionalne lige u vaterpolu, na bazenu “11 april” vaterpolisti Novog Beograda savladali su zagrebačku Mladost ubedljivim rezultatom 19:5 (5:0, 3:2, 8:3, 3:0).

Novobeograđani su za samo četiri i po minuta igre u prvoj četvrtini postigli čak pet golova, i u nastavku su samo uvećavali svoju prednost.

Ekipu Vlade Vujasinovića predvodili su Đorđe Vučinić, Draško Gogov i Miroslav Perković sa po tri gola. Kod ekipe Mladosti dva puta u listu strelaca upisali Matias Biljaka i Frano Lazić.

Novi Beograd večeras očekuje utakmica trećeg kola Regionalne lige protiv ekipe Jadrana iz Herceg Novog od 18:50.

ŠLJIVIĆ PRE PUTA U IVANJICU: Cilj je jasan, on je dupla kruna

Fudbaleri Crvene zvezde su pauzu za nacionalne timove iskoristili za jedan prijateljski meč. Crveno-beli su savladali Zenit sa 1:0. Sada...