ARSENAL ZAKOVAO NJUKASL ZA DNO: Laka pobeda na Emirejtsu (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala savladali su na svom stadionu Njukasl Junajted, u 13. kolu engleske Premijer lige, sa 2-0.

Domaći su održavali posed lopte i imali mnogo više šuteva ka golu od rivala, a zanimljivo je da su oba gola postiguta u drugom poluvremenu, kada je Njukasl znatno ujednačio posed lopte.

Bukajo Saka je u 56. minutu doneo prednost timu sa severa Londona, nakon što ga je odlično video i proigrao u šesnaestercu Nuno Tavares.

Gabrijel Martineli je u 64. minutu zamenio strelca vodećeg gola, a već dva minuta kasnije pogodio je za 2-0. On nije propustio sjajnu šansu u kojoj se našao nakon dodavanja Takehira Tomijasua.

Arsenal je sada 5. na tabeli sa 23 bodova, dok Njukasl, koji željno iščekuje zimski prelazni rok, poslednji na tabeli, sa tek 6 sakupljenih bodova.

U narednom kolu Svrake dočekuju Norvič, a Arsenal će u derbiju gostovati Mančester Junajtedu.

Milutinov se ne obazire na zvižduke: Hvala Partizanu!

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Partizan, a srpski reprezentativac Nikola Milutinov je bio uz grčki tim ali nije igrao...