VLAHOVIĆ OBORIO REKORD STAR 60 GODINA: Osamio se i na listi strelaca Serije A (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine poraženi su u 14. kolu Serije A na gostovanju Empoliju sa 2-1, ali će se ova utakmica pamtiti po dostignućima Dušana Vlahovića.

On je postigao gol kojim je svom timu doneo prednost u 57. minutu, tako oborivši čak 60 godina star rekord Kurta Hamrina, tako što mu je današnji pogodak bio 28. u kalendarskoj godini, što je rekord u istoriji tima iz Firence. A još uvek nije kraj godine…

Takođe se ovim golom, nakon situacije jedan na jedan sa protivničkim golmanom, osamostalio i na prvom mestu liste strelaca u Seriji A, sa 11 pogodaka.

Ipak, slavlje su i samoj završnici golovima i preokretom pokvarili Bandineli u 87. i Pinamonti u 89. minutu.

Fiorentina je sada 8. na tabeli sa 21 bodom, dok je Empoli dva mesta i isto toliko bodova iza.

Zvezda obnovila interesovanje za veliku zimsku želju!

Seol Jong Vu bio je velika želja Crvene zvezde tokom zimskog prelaznog roka, ali pregovori nisu uspešno završeni. Južnokorejski...