Kostić vodio Ajntraht do pobede (VIDEO)

U okviru 13. kola Nemačke Bundes lige, Ajntraht je večeras na svom terenu savladao Union Berlin rezultatom 2:1.

Ajntraht je poveo u 22. minutu golom Soua. Imali su domaći još prilika za gol u prvom poluvremenu, jednu od njih propustio je i srpski fudbaler Filip Kostić u 37. minutu kada je loptu poslao pored gola.

U 62. minutu došlo je do izjednačenja. Kruze je bio precizan sa bele tačke i postigao izjednačujući pogodak za Union Berlin.

Sve se činilo da će ovo biti i konačan rezultat utakmice, ali u petom minutu sudijske nadoknade naš reprezentativac Filip Kostić je centrirao N’Diku koji je postigao pogodak za konačnih 2:1 i veliku pobedu Ajntrahta.

Ajntraht je sada dvanaesti sa 18 osvojenih bodova, a Union Berlin je doživeo treći poraz ove sezone i sada je na šestoj poziciji na tabeli i ima 20 bodova.

MEČ SE IGRA U LOZNICI: Poznat termin finala Kupa Srbije

Fudbaleri Vojvodine i Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije. Vojvodina je u Kragujevcu savladala Radnički 1:0, dok...