LA LIGA: Real Madrid do pobede u samom finišu (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Sevilju rezultatom 2:1, u okviru 15. kola LaLige.

Real Madrid je ovom pobedom povećao prednost na čelu Primere. Oni su do pobede stigli posle preokreta, a junak slavnog kluba bio je Vinisijus junior.

Gosti su poveli preko Rafe Mira u 12. minutu igre. To je bio precizan udarac glavom posle kornera. Na izjednačenje se čekalo do 32. minuta, kada je Benzema postigao novi gol u dresu Reala.

U nastavku Real Madrid je bio bolji tim. Pokušavali su da dođu do prednosti ali bez uspeha. Ipak, do gola se stiglo pred sam kraj. Vinisijus je izrastao u heroja kraljevskog kluba, jer je u 87. minutu šutirao jako i precizno, gde Bono nije imao šansu da odbrani taj udarac.

Real Madrid se nalazi na čelu tabele dok je Sevilja četvrtoplasirana. NJihov inaredni rivali su Bilbao i Viljareal

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...