Siti bolji od Vest Hema, Everton doživeo peti uzastopni poraz

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Vest Hem rezultatom 2:1 u okviru 13. kola Premijer lige.

Ovaj meč se odigirao po snažnoj mećavi ali to nije sprečilo “građane” da snažno napadaju.

Siti je dao gol već u 16. minutu ali je on bio poništen zbog ofsajda. Međutim, u 33. minutu ipak dolaze do vođstva golom Ilkaja Gundogana.

Iako se igralo po teškom vremenu to nije sprečilo “građane” da postignu još jedan pogodak. Pa je tako Fernandinjo u 90. minutu postigao gol i uvećao prednost Sitija na 2:0.

Ni fudbaleri Vest Hema se nisu predavali pa je tako u četvrtom minutu nadoknade pogodio Manuel Lansini.

Međutim, to je bilo sve što su fudbaleri Vest Hema mogli uraditi u ovoj utakmici, a konačan rezultat utakmice ostao je 2:1 za Siti koji je upisao još jednu važnu pobedu u Premijer ligi.

Fudbaleri Evertona doživeli su još jedan poraz, peti uzastopni. Gol za Averton postigao je Ivan Toni sa bele tačke u 24. minutu.

Lester je na svom terenu savladao Votford rezultatom 4:2.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...