Sasuolo rutinski savladao Milan na San Siru

Fudbaleri Sasuola rutinski su savladali ekipu Milana na San Siru rezultatom 3:1.

Iako je Milan poveo, nije uspeo ništa da uradi u ovoj utakmici jer je upravo nakon pogotka nivo igre pao i doživeli su poraz u drugoj utakmici uzastopno.

Milan je poveo preko Alesia Romanjolia u 21. minutu, ali vođstvo ovog tima nije dugo trajalo jer je već u 24. minutu Đanluka Skamaka poravnao rezultat na 1:1.

Simon Kjer je autogolom u 33. doneo Sasuolu vođstvo i taj rezultat je bio aktuelan sve do 66.minuta kad je Domeniko Berardi otklonio sve dileme oko pobednika. Hendikep za domaće dogodio se u 77. munutu kada je Romanjoli dobio direktan crveni karton i očekuje ga suspenzija.

Milan je na drugoj poziciji Serije A sa 32 boda koliko ima i prvoplasirani Napoli, dok je Sasouolo na 12. mestu sa 18 bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....