SERIJA A: Ubedljiv trijumf Napolija u derbiju kola (VIDEO)

U poslednjoj utakmici 14. kola Serije A, Napoli je na svom stadionu ubedljivo savladao Lacio, razultatom 4:0.

U sedmom minutu utakmice fudbaleri Napolija sju najavili pobedu. Lopta se odbila do Zjelinskog koji je iz prve šutirao i Napoli je poveo sa 1:0. Do drugo gola prošla su samo tri minuta, sjajnu solo akciju Mertens je krunisao golom za 2:0.

Još jednom je Mertens zatresao mrezu rivala, igrao se 29. minut kada je na dodavanje Lozana reagovao iz prve i prebacio golmana.

Napoli je nokautirao Lacio pri samom kraju, a strelac je bio Fabijan Ruiz .

Posle ovog kola Napoli se nalazi na prvom mestu, dok je Lacio tek na osmom.

Počela je USKRŠNJA RAPSODIJA: Pridruži se i preuzmi deo fonda od 1.200.000 DINARA!

Meridian sa ponosom predstavlja USKRŠNJU RAPSODIJU! Za sve ljubitelje slot igara stiže spektakl koji nikoga neće ostaviti ravnodušnim. Sve do...