Atalanta demolirala Veneciju uz het-trik Pašalića! (VIDEO)

Fudbaleri Atalante savladali su ubedljivo Veneciju na svom terenu, u 15, kolu Serije A, rezultatom 4-0.

Utakmicu je obeležio het-trik Hrvata Marija Pašalića.

On je rezultat sa kojim se otišlo na pauzu postavio već u 12. minutu utakmice, kada je u roku od 5 minuta postigao 2 gola.

Prvo je u 7. minutu nakon akcije Josipa Iličića doneo prednost svom timu, a udvostručio je nedugo potom, kada je do njega došla odlična lopta Murijela, izbegavši odbrambene igrače gostiju.

Sve dileme ok pobednika rešio je Kupmeiners preciznim šutem u u 57. minutu, a dodatno je protivnika dotukao svojim trećim golom Pašalić.

Nakon tek dve utakmice ovog kola, Atalanta je na 4. mestu tabele sa 31 bodom, koliko ima, uz utakmicu manje, i Inter na poziciji iznad. Venecija je na 16. poziciji sa 15 osvojenih bodova.

Real nemilosrdan protiv Baskonije na startu plejofa, Marinković solidan (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u svom Vizink centru Baskoniju sa 90-74, u prvoj utakmici četvrtfinala Evrolige. Aktuelni šampion...