NJUKASL BEZ POBEDE I U DERBIJU ZAČELJA: Remi sa Noričem (VIDEO)

Fudbaleri Njukasla i Noriča odigrali su nerešeno, 1-1, na Sent Džejms Parku, u 14. kolu Premijer lige.

Ovo je bio i takozvani derbi začelja, jer su se susrele dve poslednjeplasirane ekipe na tabeli Premijer lige.

Svrake bi još, kada se pogleda stanje na terenu, trebalo da budu zadovoljnije nerešenim ishodom, s obzirom na inicijativu koju su uspostavili gosti, a koja je bila inicirana i crvenim kartonom štopera domaćih Klarka već u 9. minutu.

I pored toga, crno-beli su poveli u 61. minutu golomKaluma Vilsona iz penala, nakon igranja rukom igrača Noriča u svom šesnaestercu.

Međutim, izuzev najava boljih dana kada startuje prelazni rok, navijači domaćih se nisu ni ovog puta radovali. U 79. minutu Temu Puki je iskoristio dobru loptu koju mu je uputio Dimitris Janulis i izjednačio rezultat, koji se ispostavio i kao konačan.

PRED RG I OI: Jedna važna promena na turniru u Parizu

Ove godine će krajem maja početi treći grend slem sezone Rolan Garos. Srpski teniser Novak Đoković će braniti titulu osvojenu...