Srpske fudbalerke nastavljaju pobednički niz: Rutinski protiv Bugarske u gostima

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije nastavila je pobednički niz u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Naše devojke ovog puta su ubedljivo savladale selekciju Bugarske rezultatom 4:1.

Nakon dva poraza u gostima, od Nemačke i Portugalije, reprezentativke Srbije su ušle u seriju pobeda, a današnja im je treća uzastopna kojom su se učvrstili na trećem mestu na tabeli.

U 20. minutu prednost Srbiji donela je Milica Mijatović, vođstvo je duplirala Vesna Milivojević trinaest minuta kasnije. Pred kraj prvog poluvremena Jovana Damnjanović postigla je treći pododak.

Bugarska je na samom startu drugog poluvremena postigla utešni pogodak, ali u finišu Jovana Damnjanović je povećala prednost na 4:1 što je bio i konačan rezultat utakmice.