Finiks zaokružio strašni novembar, Bruklin sa penala do pobede u derbiju Njujorka (VIDEO)

Finiks Sansi su u ovom trenutku najbolji tim NBA lige pošto su savladali Golden Stejt Voriorse 104:96 i tako kompletirali savršeni novembar sa skorom 17-0.

Najefikasniji kod pobednika bio je Ejton koji je dao 24 poena, Kris Pol je postigao 15 poena i imao 11 skokova. Devin Buker je meč napustio u drugoj četvrtini zbo povrede.

Kod Golden Stejta Pul 28, Porter je dodao 16 dok je Stef Kari postigao samo 12 poena. Nemanja Bjelica je za 15 minuta postigao 4 poena uz 6 skokova i 2 asistencije.

Tim iz Arizone se sada izjednačio sa Voriorsima na čelu tabele, oba tima imaju skor 18-3.

U derbiju Njujorka, Bruklin je savladao Nikse 112:110, pošto je Džo Džonson sa penala doneo pobedu.

Džejms Harden je završio sa 34 poena, 10 skokova i 8 asistencija, Durant je postigao 27 poena.

Kod Njujorka Burks je postigao 25 poena dok je bio Rendl blizu tripl-dabla 24 poena, 9 skokova i 8 asistencija. Zanimljivo je da je najbolji igrač Niksa za čitav meč šutnuo svega dva penala.

• NBA

POLUVREME U ARENI: Partizan na krilima navijača, +8 za crno-bele!

Košarkaši Partizana igraju duel 32. kola Evrolige protiv Olimpijakosa. Nakon prvog poluvremena, ekipa Željka Obradovića vodi sa 40:32 Crno-beli su bolje...