Milan rutinski savladao Đenovu, kiks Napolija

Fudbaleri Milana savladali su Đenovu rezultatom 3:0 u meču 15. kola Serije A.

Doživeli su fudbaleri Milana peh u uvodnim minutima utakmice kada je Simon Kjer zbog povrede morao da napusti teren, a umesto njega ušao je mladi Mateo Gabija.

Međutim to nije poremetilo “Rosonere”. Naime, već u desetom minutu poveli su golom Zlatana Ibrahimovića.

Milan je uvećao prednost u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Mesijasa glavom. To nije sve kada je u pitanju ovaj igrač. On je u 61.minutu utakmice stavio tačku na ovaj meč pogotkom na asistenciju Dijaza.

Napoli je odigrao nerešeno u gostima protiv Sasuola. Rezultat je bio 2:2. Poveli su golom Ruiza u 51. minutu, dok je devet minuta kasnije njihovu prednost uvećao Mertens.

Prednost Napolija prepolovio je Skamaka u 72. minutu, dok je Sasoulo izjednačio golom Đan Marka Ferarija u 89. minutu utakmice.

Efes rutinski protiv Baskonije, Monako nakon preokreta bolji od Asvela, pobeda Barselone

Košarkaši Efesa savladali su Baskoniju i nastavili borbu za Top 10 Evrolige. Od samog početka turski predstavnik je igrao...