Novak doneo izjednačenje Srbiji, dubl odlučuje!

Dejvis kup Selekcija Srbije izjednačila je u drugom meču protiv reprezentacije Kazahstana.

Najbolji svetski teniser Novak Đoković doneo je važan bod našoj zemlji tako što je savladao 36. tenisera sveta Aleksandra Bublika sa 2:0 u setovima. (6:3, 6:4)

Novak je od starta krenuo snažno, u četvrtom gemu je imao dve vezane brejk lopte i poveo je sa 3:1.

Srpski teniser je održavao stečenu prednost iako je mogao to ranije da uradi prvi set je završio nakon 37 minuta igre rezultatom 6:3.

U drugom setu Bublik je dobio prvi gem, a zatim u drugom nije iskoristio dve šanse da oduzme servis protivniku.

Međutim, Novak je to kaznio i već u sledećem gemu napravio brejk i poveo sa 2:1. Novaka je dobro služio servis, odlično je igrao i poveo 4:2.

Srbin je održavao prednost i na kraju rutinski dobio set rezultatom 6:4 pa je tako doneo Srbiji važan bod protiv Kazahstana.

LESOR OTKRIO KAKO JE POSTAO NAVIJAČ CRNO-BELIH: Partizan i Zvezda, nije bila ista emocija

Bivši centar Partizana Matijas Lesor gostovao je u podkastu kod Čime Monekea, gde je govorio o emocijama...