Liverpul srušio Everton, pobede Čelsija i Sitija (VIDEO)

Fudbaleri Liverpula slavili su protiv Evertona rezultatom 4:1 u okviru 14. kola Premijer lige.

Liverpul je poveo golom kapitena Džordana Hendersona u devetom minutu. Ubrzo su uvećali prednost, ovog puta u 19. minutu Henderson je izbacio Salaha, a on je rutinski matirao Pikforda za 0:2.

Rišarlison je postigao gol za Everton u 38. minutu ali to je bilo sve što su mogli uraditi jer je Liverpul i posle primljenog gola nastavio sa vrhunskom igrom.

Salah je u 64. minutu 13. gol u sezoni, da bi konačan rezultat 1:4 na efektan način postavio Portugalac Diogo Žota nakon asistencije Robertsona.

Mančester Siti je savladao Aston Vilu rezultatom 2:1. Vodeći gol za “građane” postigao je Ruben Dijaš u 27. minutu.

Pred sam kraj prvog poluvremena mrežu Vile pogodio je i Bernardo Silva.

Votkins je na startu drugog poluvremena postigao pogodak za Aston Vilu ali to je bilo sve što su mogli uraditi u ovom meču.

Čelsi je savladao Votford rezultatom 2:1 i zadržao prvu poziciju na tabeli. Poveo je golom Mejsona Maunta u 29. minutu. Izjednačio je Denis dva minta pre kraja prvog poluvremena.

Ziješ je u 72. minutu na asistenciju Maunta j matirao odbranu Stršjlenova i doneo sva tri boda ekipi Čelsija.

OGLASIO SE I HANGA: Mislim da je sezona gotova!

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet putovaće u podgoricu na duel ABA lige sa Studentskim centrom. Crveno-beli vode sa 1:0 u četvrtfinalnoj...