Vojvodina posle penala u četvrtfinalu Kupa Srbije

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u 1/4 finale Kupa Srbije pošto su u Ivanjici savladali Javor posle bolje izvođenja penala. U regularnom vremenu rezultat je bio 1:1, da bi u penal seriji Novosađani bili ubedljivi 4:1.

Poveo je Javor u 59. minutu posle kornera sa desne strane. Lopta je bila ubačena na prvu stativu, Obiora Odita ju je zahvatio glavom i pogodio mrežu – 1:0.

Vojvodina je do izjednačenja došla u 82. minutu kada je na centaršut sa leve strane odlično reagovao Miljan Vukadinović i udarcem glavom pogodio desni ugao gola domaćih – 1:1.

Poslednji učesnik četvrtfinala biće poznat posle utakmice između Crvene uzvezde i Radničkog iz Niša.

NAKON DOMINANTNIH 10 GODINA: Englezi će po lošem pamtiti ovu sezonu!

Juče su završeni revanši četvrtfinala Lige konferencija i Lige Evrope. U drugom elitnom takmičenju UEFA po značaju, sastaju se Bajern...