Kesi i Salemakers za vrh tabele Milana (VIDEO)

Fudbaleri Milana savladali su Salernitanu na San Siru, u 16. kolu italijanske Serije A, sa 2-0.

Utakmica je rešena, a ispostaviće se i postavljen konačan rezultat, već u 18. minutu.

Rosoneri su poveli već u 5. minutu golom Kesija. Već u 18. minutu Salemakers je odlično primio loptu u šesnaestercu i nije propustio priliku u kojoj se našao sam ispred golmana Beleca.

Milan je tako, bar na kratko, izbio na čelo Serije A, sa dva boda više, ali i utakmicom više od Napolija. Salernitana je, sa druge strane, na suprotnom kraju tabele, odnosno poslednjoj poziciji, sa samo 8 bodova.

Zvezda odbranila titulu posle golova Olajinke i Endiaja! (VIDEO)

Fudbaleri crvene zvezde savladali su TSC na stadionu "Rajko Mitić" sa 2-1 i tako obezbedili obranu titule. Terensku inicjativu...