Juventus dominantan: Prelep gol Kvadrada obeležio utakmicu (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobedili su ekipu Đenove rezultatom 2:0, u utakmici 16. kola Serije A.

Prvi gol na mutakmici delo je Huana Kvadrada u devetom minutu, a konačan rezultat postavio je Paulo Dibala u 82.

Kolumbijac je fenomenalnim udarcem pogodio direktno iz kornera.

Nastavio je Juventus da dominira i stvara šanse ali se Đenova sjajno branila. Golman gostiju Sirigu je posle onakvog primljenog gola branio fenomaleno. Sa dve strašne odbrane je sprečio De Lihta i Moratu da dupliraju prednost do poluvremena.

I u drugom poluvremenu je bio sjajan, pa je je sjajnom paradom zaustavio udarac Dibale, a onda je u jednom minutu upisao tri odbrane, Dibali, pa Morati i na kraju Kvadradu.

Na kraju je Dibalapostavio konačan rezultat u 82. minutu,na asistenciju Bernardeskog.

Juventus se sada nlazi na 5. mesto sa 27 osvojenih bodova, dok je Đenova na 18. poziciji sa samo 10 bodova.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...