Stanojević: “Uspeli smo da probijemo bunker”

Partizan je na svom terenu savladao Novi Pazar u okviru Superlige Srbije rezultatom 2:0. Golove za crno-bele postigli su Milovanović i Jojić.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije krio zadovoljstvo zbog ostvarene pobede.

Rival je čvrsta ekipa, ne gube utakmice i nije čudo. Organizovani su, ali smo uspeli da probijemo bunker, rekao je on.

Vodeći pogodak za Partizan postigao je mladi fudbaler Marko Milovanović koji je nakon samo četiri minuta igre zatresao mrežu protivnika.

“Videćemo, da ne hvalimo odmah, ali postigao je važan prvi gol”, zaključio je Stanojević.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...