Kaljari i Torino odigrali nerešeno, prelep gol Žoaa Pedra (VIDEO)

U poslednjem meču 16. kola Serije A fudbaleri Kaljarija odigrali su 1:1 protiv Torina na domaćem terenu u duelu koji je obeležio evrogol Žoaa Pedra.

Gosti iz Torina su stigli do prednosti u 32. minutu autogolom Andree Karbonija. Sjajnu priliku za izjednačenje domaći su imali početkom drugog poluvremena, ali je snažan udarac glavom odbranio Vanja Milinković-Savić.

Ipak, početkom 53. minuta ništa nije mogao uraditi kada je Žoao Pedro makazicama dao sjajan pogodak.

Do kraja utakmice nije bilo mnogo uzbuđenja, a rezultat je ostao nerešen.

Kaljari se ovim bodom približio na svega dva zaostatka u odnosu na Speciju, koja je prva iznad crte, dok je Torino nastavio nešto lošiji deo sezone i ostao na 13. mestu.

SEĆAĆE SE OVE UTAKMICE: Imali +14, loši minuti crno-belih za brejk Olimpijakosa u prepunoj Areni!

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa 74:69 u 32. kolu Evrolige. Imaće za čim da žale pošto su tri...