Treća sreća Rišarlisona i majstorija Greja srušili Arsenal

Fudbaleri Evertona pobedili su Arsenal posle preokreta rezultatom 2:1 u okviru 15. kola Premijer Lige.

Everton je odneo zasluženu pobedu u ovom meču na Gudison parku. U prvom poluvremenu “karamele” su povele preko Rišarlisona u samoj završnici, međutim gol je poništen nakon konsulatovanja VAR-a.

Samo dva minuta kasnije u nadoknadi poluvremena Edegard je doneo vodstvo Arsenalu za 1:0.

Delovalo je da će Rišarlison biti maler večeri kada mu je poništen i drugi gol zbog ofsajda u 58. minutu, međutim treći put ga je poslužila sreća i upisao se u strelce za izjednačenje od 1:1.

U 92. minutu Demaraj Grej je uputio prelep šut sa ivice šesnaesterca, golman je bio nemoćan, a semafor je pokazao kraj utakmice.

Milutinov se ne obazire na zvižduke: Hvala Partizanu!

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Partizan, a srpski reprezentativac Nikola Milutinov je bio uz grčki tim ali nije igrao...