Benfika preko Dinama do 16 najboljih, pobede Lila i Salcburga

Drugo mesto u grupi E iza Bajerna zauzela je Benfika. Oni su savladali Dinamo iz Kijeva rezultatom 2:0.

Domaći su poveli golom Romana Jaramčuka u 16. minutu, a u 22. minutu Žilberto je duplirao prednost.

GRUPA G

Lil i Salcburg su obezbedili plasman u nokaut fazu Lige šampiona, a Sevilja će takmičenje nastaviti u Ligi Evrope.

Lil je završio kao lider grupe, pobedio je Volfsburg sa 3:1 golovima Jilmana u 11. i Džonatana Dejvida u 72. i Anhela Gomeza šest minuta kasnije. Za Volfsburg pogodak je postigao u 89. minutu Štefen.

Fudbaleri Sevilje su minimalnim rezultatom poraženi na gostovanju Salcburgu. Strelac jedinog gola za bio je Noah Okafor u 50. minutu.

Poznate startne postave za Večiti derbi!

Uskoro počinje 173. ligaški derbi između Crvene zvezde i Partizana na stadionu "Rajko Mitić", kojim najbolji srpski timovi otvaraju...