Budućnost ne staje, još jedna ubedljiva pobeda!

Košarkaši Budućnosti nastavljaju sa sjajnim igrama u Evrokupu.

Večeras su u gostima ubedljvo savladali ekipu Promiteasa rezultatom 89:60.

U prošlom kolu Budućnost je deklasirala Cedevita Olimpiju u Podgorici gotovo istim rezultatom, tada je bilo 91:60.

Večeras su Podgoričani u prvoj četvrtini stekli 14 poena prednosti, uz odličnu igru u odbrani. U drugih deset minuta domaći su donekle uzvratili, ali je onda usledila izvanredna treća četvrtina koju je Budućnost dobila sa 25:8.

U ekipi Budućnosti Di Džej Sili je bio najefikasniji sa 29 poena, dok je Zoran Nikolić upisao 20 poena i 10 skokova. Kod domaćih najbolji je bio Reja sa 22 poena.

Efes rutinski protiv Baskonije, Monako nakon preokreta bolji od Asvela, pobeda Barselone

Košarkaši Efesa savladali su Baskoniju i nastavili borbu za Top 10 Evrolige. Od samog početka turski predstavnik je igrao...